žehlička je plastová, vydává poute dva zvuky, nicméně vzhledově totožná s mojí, takže moc ráda "žehlí se mnou" obecně mám smoby značku moc ráda a žádný nákup není šlápnutí vedle
Tato žehlička je další skvělou vychytávkou pro holčičky které si rády hrají na maminky, nebo ne babičky, nebo prostě které by chtěli uklízet a pracovat stejně jako rodiče. Žehlička je plastová lehká, takže se dítěti nic nestane. Vydává dva opravdové zvuky. Proto dítě věří tomu že je žehlička opravdová. Moc se mi líbí je jednoduchý design, nejsou přeplácané barvy. Pokud by moje dcera chtěla také žehličku, šáhla bych Jistě po této.
Recenze