Moje druhá kniha od Stephena Kinga a opět jsem se do tohoto autora zamilovala o něco více! Je úžasné, jak dokáže autor pracovat s vaší představivostí, dokáže vylíčit naprosto všechno. Myslím, že se jedná o jednu z těch nejlepších příběhů. Všude v recenzích jsem četla, že to je dějově docela pomalé a má to pomalý začátek, ale podle mě to vůbec není pravda a začtete se do toho okamžitě. Doporučuju všem.
Recenze