Tato kniha mě prostě bavila. Podobný styl mám ráda a všechny tyto oddechové knihy si ráda přečtu. Tento příběh je romantika se špetkou erotiky. Kniha se čte opravdu svižně a charaktery postav jsou výborně popsány....
číst celé
Tato kniha mě prostě bavila. Podobný styl mám ráda a všechny tyto oddechové knihy si ráda přečtu. Tento příběh je romantika se špetkou erotiky. Kniha se čte opravdu svižně a charaktery postav jsou výborně popsány. Některé situace jsou trochu přehnané, ale k těmto knihám to patří. Rychlejší skákání v čase, by možná mohlo někomu dělat problém, ale dá se na něj zvyknout. Pokud hledáte prima oddechovou knihu, je tahle stvořená pro vás.
schovat popis
Whitney G · BARONET NAKLADATELSTVÍ · 2020 · vázaná · 280 stran
Produkt momentálně není dostupný.
238Kč
Popis produktu
Prožijte napínavý příběh plný nečekaných zvratů a vášnivých emocí!
Výpověď je kniha, která vás vtáhne do složitého vztahu mezi ambiciózní asistentkou a jejím náročným šéfem. Nejenže nabízí strhující děj, ale ukazuje i, jak daleko mohou jít hranice pracovních vztahů a osobních rozhodnutí.
Tara začíná jako nová asistentka hotelového magnáta Prestona Parkera, přestože nikdo nevěří, že vydrží déle než několik týdnů. Po dvou náročných letech však nastal čas podat výpověď. Jenže smlouva, kterou podepsala, ji může připravit o možnost odejít jednoduchou cestou. Bezradná Tara se ocitá v pasti neotřesitelného šéfa a musí přijít s odvážným plánem, jak získat svobodu - a možná i něco víc.
Napětí graduje, když Parker v kritický moment zavolá právě Taru a její život se překvapivě zamotá ještě více. Tento příběh plný napětí, emocí i humoru vám ukáže, jak složité a zároveň nečekané mohou být vztahy na pracovišti.
Proč si tuto knihu zamilujete:
Napínavý děj plný zvratů, které vás nenechají odložit knihu.
Silné postavy, které jsou lidské, chytré a přirozené.
Autentický pohled na pracovní prostředí a osobní životy.
Originální a neotřelé řešení krizových situací.
Vhodná pro všechny, kteří mají rádi romantiku s prvek napětí.
Co vám kniha přináší:
Příběh o odvaze čelit překážkám a hledání vlastní cesty.
Možnost poznat komplikované vztahy mezi nadřízeným a podřízeným.
Skvěle čitelný styl, který vás vtáhne již od první stránky.
Skvělý doplněk vaší knihovny pro chvíle odpočinku i inspirace.
Kvalitní zpracování příběhu s propracovanými detaily.
Tato kniha mě prostě bavila. Podobný styl mám ráda a všechny tyto oddechové knihy si ráda přečtu. Tento příběh je romantika se špetkou erotiky. Kniha se čte opravdu svižně a charaktery postav jsou výborně popsány....
číst celé
Tato kniha mě prostě bavila. Podobný styl mám ráda a všechny tyto oddechové knihy si ráda přečtu. Tento příběh je romantika se špetkou erotiky. Kniha se čte opravdu svižně a charaktery postav jsou výborně popsány. Některé situace jsou trochu přehnané, ale k těmto knihám to patří. Rychlejší skákání v čase, by možná mohlo někomu dělat problém, ale dá se na něj zvyknout. Pokud hledáte prima oddechovou knihu, je tahle stvořená pro vás.
schovat popis
Veronika
Ověřené recenze jsou tak výslovně označené, ostatní jsou neověřené.
Tato kniha mě prostě bavila. Podobný styl mám ráda a všechny tyto oddechové knihy si ráda přečtu. Tento příběh je romantika se špetkou erotiky. Kniha se čte opravdu svižně a charaktery postav jsou výborně popsány. Některé situace jsou trochu přehnané, ale k těmto knihám to patří. Rychlejší skákání v čase, by možná mohlo někomu dělat problém, ale dá se na něj zvyknout. Pokud hledáte prima oddechovou knihu, je tahle stvořená pro vás.
Tak tahle kniha si mě dostala. Mám moc ráda knihy tohohle stylu a tahle se moc povedla. Krásný příběh Oddechová knížka. A i když není nějak originální, tak i přesto byl příběh moc hezky popsaný. Autorka má krásný styl psaní. Kniha mě chytla hned už od začátku. A věřím, že Vás také. Rozhodně to není naposledy, kdy jsem knihu četla. Akorát mě mrzelo, že nemá více stran, jelikož se to četlo tak dobře a vlastně jste ani nevnímali, že už je bohužel konec. Moc, moc doporučuji!
Od knihy jsem neměla zase tolik velká očekávání, ale jsem docela nadšená. Pro mě to byla pohodová kniha, kterou jsem přečetla minulý víkend u bazénu, když byly děti u babičky. Po této knize asi vím, že si od této autorky ještě někdy něco přečtu. Příběh je o mladé ženě, která hledá nové zaměstnání, nemá peníze a není zrovna v příznivé situaci. Nakonec její cestu zamotá ještě muž, takže se máme na co těšit.
Tak jsem se konečně dočkala další knížky od této autorky😍. Tohle bylo zase něco trošku jiného v tomto žánru. Celkem mě překvapilo, že to má tak málo stránek, navíc je to hrozně čtivý, takže na moc dlouho vám ta kniha nevydrží, ale i tak se vám bude líbit!😉 Trochu mi to však připomínalo knihu Božský Bastard, kterou jsem četla nedávno. Ale jen trošku, tady rozhodně nebyl na každé stránce sex. A o nějaké lásce tu skoro až ke konci nebyla řeč. Tohle bylo něco opravdu jiného. A mně se to ve výsledku líbilo. Obdivuji hlavní hrdinku za to, co všechno zvládla. Kniha byla místy i vtipná a já si celkově zamilovala to prostředí knihy a prostě jsem si ten příběh užívala. A ten zvrat jak se tam objevila Violet? To bylo za moc👌. Já si tento příběh jednoduše užila. Je to opravdu takové originální, pokud se to tak v tomto žánru dá nazvat. Na Turbulenci to však nemá, tu miluju nade všechno ❤️. I tohle ale stojí za přečtení. Tak hurá do toho!
Výborná autorka s pseudonymem Whitney G. Miluju všechny její knihy a Výpověď je velmi čtivá. Jedná se o příběh ženy v nepříliš příznivé životní situaci, která hledá zaměstnání a bez peněz se přiživuje snídaněmi zadarmo v řetězci luxusních hotelů. Takový jeden exces a setkání s majitelem hotelového řetězce následně vede k nevyhnutelnému - vzájemnému pracovnímu a soukromému vztahu, který se však vyvíjí na můj vkus až příliš dlouhou dobu.
Kniha mi dlouho ležela na poličce a trvalo než jsem se k ní dostala, ale nyní jsem se do ní pustila a musím říct, že to byla celkem parádní jízda, a že jsem ji odkládat rozhodně nemusela. Kniha se dobře čte, děj rychle ubíhá a než se stihnete všimnout jste na konci. Obě hlavní postavy jsou sympatické, inteligentní, romantické a skvěle se doplňují. V knize je pěkným, i když trochu naivním, způsobem popsáno, co všechno si filmová hvězda vlastně musí nechat líbit, aby mohla žít svůj vlastní život podle sebe, a jak těžký je čelit lžím a pomluvám od novinářů. Knize dávám pět hvězdiček, moc se mi líbila, místy mi sice přišla málo do hloubky, ale pořád se tam něco dělo a skvěle jsem se u ní bavila. Teď si jen říkám - bože, chci sakra vědět, jak to bude dál, a jak moc se jim bude líbit v té naší Praze.
Whitney G. a její knihy mám osobně moc ráda jako velké oddechovky. Nejedná se o žádné filosofické čtení, člověk ke knize musí přistupovat jako k lehké, čtivé literatuře na jeden večer. Kniha je psaná čtivou formou, zaujme prostředí, hlavní postava je skvěle vykreslená a to jak ženská, tak i mužská. Nerada bych více spoilerovala, ale Whitney G. píše rozhodně vtipně a já osobně knihu i její další knihy velmi doporučuji.
Je to kniha s jedním z nejsilnějších příběhů, které jsem za poslední dobu četla. Ano, je to nehorázné klišé, ten typ příběhu, kdy se bohatý, sexy a arogantní debil zamiluje do chudé, hodné a celkem nudné slečny, které zachrání její existenci a ona mu za to změní život. Akorát že tady je to senzačně napsané, a má to jisté události navíc a přidanou hodnotu tím, že oba jsou inteligentní, mají smysl pro humor a sarkasmus a nejsou až tak moc naivní. Je to kniha kterou když otevřete nejde přestat číst. Za poslední čtyři dny jsem přečetla Výpověď i Turbulenci, skoro jedním dechem a musím říct, že se autorka zařadila mezi mé nejoblíbenější.
Tak tohle byla pořádná rychlovka. Skvělá oddechovka u které člověk úplně vypne. Jediné co mi vadilo je to rychlé skákání v čase. Občas mi přišlo jakoby ty kapitoly nebyly dodělané. Ale i tak, děj je svižný, vtipný, nějaká ta pikantní erotika a čte se to úplně samo. Takže, ano, nakonec mě to bavilo Preston je "debilní" šéf a k tomu ještě "kretén", ale já si ho neskutečně oblíbila i přesto jaký byl parchant. Bohužel mám pro takové chlapy ( v knížkách) slabost.
Hrozný, příšerný, sexy šéf a jeho asistentka. Další téma, které mě snad nikdy neomrzí. Měla jsem přečteno za pár hodinek, bez přestávky, nemohla jsem se odtrhnout. Hlavní hrdinka mi sedla a plně jsem ji chápala. Preston byl... prostě Preston, ale nešlo ho nemilovat, zvlášť ke konci mě dostával do kolen. A jak vychazelo najevo, co všechno pro Taru zařídil...no závidím. ❤ Bavilo mě střídání pohledů. Párkrát jsem se i nahlas zasmála a hlavně jsem se skoro celou dobu usmívala jak měsíček na hnoji. Erotické části taky super a nebyly nijak přehnané. Výpověď se mi líbila i trochu víc než předchozí autorčina kniha Turbulence.
Výpověď je taková ta klasická hate romantická klasika, kterou naprosto zbožŃUJI. Miluju arogantní šéfy v tomto druhu literatury, a tady jsem se toho dočkala! Moc všem doporučuji. Bavilo mě, jak se hlavní hrdinové hašteřili a celkově se kniha dobře četla. Na odpočinkové čtení k bazénu a nebo na zimní večery pod dekou, je to naprosto skvělá volba. Všem moc doporučuji k přečtení, tohle vás nezklame. A není to nic nereálného.
Tuhle knihu jsem měla přečtenou rychle. Děj byl svižný a nekomplikovaný a poměrně i humorný. Je to takové nenáročné čtení. Námět asistentka a její neodolatelný šéf není nic nového a opravdu nic víc od knihy nečekejte. Pokud máte náladu na červenou knihovnu, která se dobře čte, tak je to to pravé.
Tato kniha má všude velmi dobrá hodnocení, takže vás asi nepřekvapí, že jsem se do čtení pustila i já. Předchozí autorčino dílko (Turbulence) jsem zatím nečetla, ale určitě se na něj vrhnu, protože Výpověď byla opravdu skvělá. Nebyl to žádný náročný příběh, odhadnete, kam směřuje (jako u většiny podobných knih), ale děj měl spád a mě to všechno, co se odehrávalo mezi hlavními hrdiny, jednoduše bavilo.
Mně osobně romantika z kancelářského prostředí a vztahy – od nenávisti k lásce – baví snad úplně nejvíc, a Výpověď dokonce předčila má očekávání. Přesně tohle u oddechového čtení hledám - knihu, která baví od začátku do konce, je nenáročná, vtipná, překvapí, dojme a zaručeně vám zpříjemní den. Výpověď tohle všechno splňuje a hlavní postavy si prostě musíte zamilovat. Určitě doporučuji, je to moc hezké čtení.
Taková pohádka pro dospělé s trochou erotiky- komu by se to nelíbilo?. Po dlouhé době kniha, která mě chytla a bylo mi líto, že končí. U některých pasáží jsem se od srdce zasmála nahlas, což se mi u knížek moc nestává. Plný počet hvězdiček nedám, protože zápletka ohledně výpovedi mi prišlaponěkud krátká oproti úvodu- autorka mohla tuto pasáž více rozvinout. I tak ale dávám jedno ze svých nejvyších hodnocení.
Výpověď byla dobrá oddychovka, nic jiného v tomto žánru člověk nehledá a neočekává. Mně se kniha líbila. Je vyprávěna z pohledu Tary i Prestona. A to je vždy lepší. Violet krásně oživila děj. Líbila se mi pointa, která vznikla z věty: „Bydlíš v mém méďovi“. Zajímavé bylo přiznání autorky na konci knihy. Doufám, že vyjdou další její díla, ráda si je přečtu. Určitě doporučuji k přečtení všem, co mají rádi takovéto romány a slaďárny :-)
Kniha se mi velmi líbila, jediné co mě na ní zklamalo byl fakt, že je dost okopírovaná z jiných příběhů, žádný originál, ale nenáročné a odpočinkové čtení to je, proto mohu doporučit. Po dvou letech má však i ona arogantního tyrana plné zuby a usoudí, že je nejvyšší čas podat výpověď. Šéf jí však dopis vrátil se svým typickým sexy úšklebkem a poradil jí, aby si pořádně přečetla svoji pracovní smlouvu.
Bylo to překvapivě příjemné čtení. Příběh se mi líbil, protože to byl úžasný pocit číst o dvou lidech, kteří se neměli rádi a jak to postupovalo, začaly se rozvíjet pocity.
Preston je chladný, nemilosrdný, náročný a extrémně sebestředný. Tara je jeho kompetentní výkonná asistentka. Není pochyb o tom, že Preston bude mít určitě těžké časy, protože tato žena je opravdu působivá.
Romantika je opravdu zábavná a horká, ale sexuální scény se zdály neuvěřitelně uspěchané a nenaplňující. Také jsem cítila, že konec byl také trochu uspěchaný. Absolutně jsem milovala tuto knihu, ale cítila jsem, že ke konci ztrácí své kouzlo.
Tato kniha si zaslouží 4 hvězdičky, ale stále to bylo nesmírně zábavné čtení, natož pro její veselost!
Pro romantické příběhy mám prostě slabost. Od této autorky vím, co očekávat. A vždycky dostanu, co hledám. Čtivou, vtipnou, romantickou oddechovku s krásným, i když předvídatelným koncem. Nemusím nad ničím přemýšlet, jen se nechám unášet skvělým příběhem. Tara se svojí prořízlou pusou byla úžasná. Zasmála jsem se, a to hodně. Preston byl arogantní a zároveň sexy. Chvílemi ho milujete a chvílemi byste ho něčím praštili. Konec byl přesně podle mých představ. Těším se, až autorka vydá něco dalšího.
27/03/2022
Kniha návstěv
Ověřené příspěvky jsou tak označené, ostatní jsou neověřené.
Využijte výhodné poštovné 69 Kč
Alkohol mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.
Preston je "debilní" šéf a k tomu ještě "kretén", ale já si ho neskutečně oblíbila i přesto jaký byl parchant. Bohužel mám pro takové chlapy ( v knížkách) slabost.
Přesně tohle u oddechového čtení hledám - knihu, která baví od začátku do konce, je nenáročná, vtipná, překvapí, dojme a zaručeně vám zpříjemní den. Výpověď tohle všechno splňuje a hlavní postavy si prostě musíte zamilovat.
Určitě doporučuji, je to moc hezké čtení.
Preston je chladný, nemilosrdný, náročný a extrémně sebestředný. Tara je jeho kompetentní výkonná asistentka. Není pochyb o tom, že Preston bude mít určitě těžké časy, protože tato žena je opravdu působivá.
Romantika je opravdu zábavná a horká, ale sexuální scény se zdály neuvěřitelně uspěchané a nenaplňující. Také jsem cítila, že konec byl také trochu uspěchaný. Absolutně jsem milovala tuto knihu, ale cítila jsem, že ke konci ztrácí své kouzlo.
Tato kniha si zaslouží 4 hvězdičky, ale stále to bylo nesmírně zábavné čtení, natož pro její veselost!