Úchvatná kniha! Smršť emocí od něhy, úsměvu k velmi bolestným scénám. Coming out není snadný pro všechny, je mi vždycky smutno, když to musí někdo prožívat takhle hrozně. Takové by to nemělo být. Nejhorší je scéna s matkou. Ale jinak je to velmi krásný, něžný příběh o hledání první skutečné lásky z kategorie LGBT. Tato kniha je čtvrtá, kterou jsem četla v angličtině, patřila k těm ... číst celépro mě nejtěžším na přečtení, musím přiznat. Nevím, čím to je, ale občas jsem nechápala, co se děje. Myslím, že je to tím, že je to hodně "spisovná" angličtina, bohatá slovní zásoba.